Julia Löf 

Julia Löf

  • Linköping
  • Projektledare för Ung kultur utmanar den urbana normen
  • Ledamot i styrelsen för Unga på landsbygden

    ☎  076- 823 5693
    ✉ lof.julia@gmail.com

Sofie Skalstad

Lovisa neikter

Lovisa neikter

Sofie Skalstad

  • Uppsala
  • Projektledare för Ung kultur utmanar den urbana normen
  • Ledamot i styrelsen för Unga på landsbygden

    072-211 3713
    ✉ sofie.skalstad@gmail.com

 

 

 

 

Lovisa Neikter

  • Uppsala
  • Ordförande för Unga på landsbygden

    ☎  0738352599
    ✉ lovisa.neikter@gmail.com
 

Josefin Heed

Linnea Huhta

Linnea Huhta

Luis gonzales

Luis gonzales

Josefina Andersson

Josefin Heed

  • Säter
  • Ledamot i styrelsen för Unga på landsbygden
  • Ordförande för styrgruppen för Ung kultur utmanar den urbana normen

    ☎ 072- 706 8860
    ✉ josefin.heed@helasverige.se
 

linnea huhta

  • Pajala
  • Ledamot i styrelsen för Unga på landsbygden


    ✉ linneahuhta@gmail.com
 

Luis gonzales

  • Gislaved
  • Ledamot i styrelsen för Unga på landsbygden

    ☎ 0371-81435
    ✉ luis.gonzales@gislaved.se
 

JOSEFINA ANDERSSON

  • Onsala
  • Kassör

    ☎ 0739223805
    ✉ josefina.andersson@coompanion.se
     
 
Jonas persson

Jonas persson

Elin Ekberg

Elin Ekberg

Malin Ohlsson

Malin Ohlsson

Stina Nilss

jonas persson

  • Gävle
  • Styrelseledamot

    ☎ 0733540809
    ✉ jonasperssonx@gmail.com
 

Elin Ekberg

  • Umeå
  • Styrelseledamot
  • ☎ 0763451665
    ✉ elin.ekberg@outlook.com

 

Malin Ohlsson

  • Uppsala
  • Suppleant 
  • ☎ 0705947046
    ✉ 
    malin.ohlsson@uppsala.se

 

Stina Nilss

  • Mollaryd
  • Suppleant

    ☎ 0702303653
    ✉ stina@kulturungdom.se